Троянда сорту Сексі ред (Sexy red)

Троянди сорту Сексі ред (Sexy red) - це елегантні червоні троянди, що розпускають свої ажурні пелюстки в бутоні у формі зірочки.

Троянда Сексі ред є справжньою улюбленицею як серед флористів, так і серед покупців.

Гарний червоний колір безсумнівно приковує до себе сотні поглядів. Можна подумати - ну що такого особливого в червоній троянді? А все-таки особливість є, адже троянда соковитого кольору Сексі ред є живим уособленням любові і пристрасті. Можете бути впевнені, що така троянда, виділяючи свій глибокий аромат, не залишить байдужим жодну жінку. Адже не даремно троянди Сексі ред мають таку назву, кажучи про красу і сексуальність тієї, для якої ці квіти призначені.

Важливо знати, що троянди Сексі ред відмінно підходять для зрізання - вони надзвичайно стійкі до транспортування, і прекрасно себе почувають у вазі, де вони будуть радувати вас до двох тижнів.

Сучасним жінкам, через їх постійну зайнятість, часом так не вистачає тієї уваги, яку їм можуть подарувати чоловіки. У такому випадку влаштувати незабутній сюрприз допоможуть троянди Сексі ред, адже їх можна дарувати як у букеті, так і прикрасити ними приміщення для романтичної вечері на двох. Ароматний бутон келихоподібної форми порадує вашу кохану та краще висловить всі почуття, які ви відчуваєте по відношенню до неї.

Вибирайте троянди Сексі ред у магазині Квіти-центр в Чернівцях і радуйте своїх близьких, підносячи в подарунок тільки найкраще!