Троянди сорту Талеа (Talea)

Троянди сорту Талеа (Talea) характеризуються ніжними кремовими суцвіттями шириною до 12 сантиметрів, тобто можна сказати, що бутон досить великий. У самому бутоні налічується від 50 до 60 пелюсток. Стебла, вкриті насичено зеленим листям, міцні, пружні, і в довжину досягають від 60 до 80 сантиметрів.

При належному догляді, троянди сорту Талеа простоять у вас у вазі від 10 до 12 днів.

Основною характеристикою троянд Талеа є  теплий кремовий колір. Мовою флористів цей колір є символом щастя, тому такі троянди слід підносити тій людині, яка робить вас найщасливішим на світі. І кількість троянд в букеті залежить від того, наскільки ви щасливі в той чи інший день.

Кремовий колір троянд Талеа найкраще підкреслює теплоту і щирість ваших почуттів, а також вашу чесність і відкритість стосовно тієї людини, для якої ці квіти призначені.

Що стосується модної нині галузі в нетрадиційній медицині, як кольоротерапія, кремовий колір стоїть на особливих позиціях. Він сприяє розслабленню, пом'якшенню почуттів, поліпшенню настрою і створює ні з чим не порівнянну атмосферу спокою і блаженства. Тому, якщо ви перебуваєте у сварці зі своєю коханою дівчиною, або відчуваєте, що щось засмучує її або не дає їй спокою, надайте їй задоволення отримати в якості сюрпризу букет кремових троянд Талеа. Ви побачите, як до неї знову повернеться піднесений настрій, і на зміну тривогам і переживаням прийде радісна і щаслива посмішка.

Даруючи букет ніжних кремових троянд з нагоди будь-якого свята, ви натякаєте на свою прихильність. Також подарунок, що супроводжується трояндами Талеа, як би говорить про наміри людини - це щирий прояв надійності, довіри і ласки. Тому будьте впевнені, що ніхто не залишиться байдужим!