Орхідеї

Купити орхідеї в Чернівцях ви завжди можете в магазині Квіти-центр. Для вас - оптимальні ціни, знижки при купівлі орхідей оптом. Ви завжди можете купити орхідеї для подарунка, вибравши лише потрібну квітку. У нашому магазині ви зможете замовити доставку орхідей по Чернівцях і Чернівецькій області. Замовлення будуть виконаний нашими менеджерами точно в визначений термін.

Орхідеї стали популярні в 18 столітті. Неймовірно красиві квіти були привезені з Америки.

Особливості догляду за орхідеями - їм потрібне вологе повітря. Орхідеї можуть бути з тропічних або помірних широт, але все орхідеї відносяться до сімейства орхідних (Orchidaceae).

Орхідеї - це найбільше сімейство квіткових рослин, яке налічує близько 25000 природних видів в 750 різних пологах, а також існує більше 250 000 штучних гібридів орхідей.

Phalaenopsis Фаленопсис - орхідея моноподіальних, має одну точку росту і складається тільки з стебла і листя. Листя і суцвіття даного виду орхідей може бути як довгим, коротким, широким, так і вузьким, з різним забарвленням.

Орхідея Фаленопсис:

Орхідея Ванда: сорт орхідей Ванда - це красиві, кулясті квіти з незвичайно яскравим забарвленням. Найбільш відома орхідея цього роду - блакитна Ванда з блакитними екзотичними квітками. Зустрічаються також жовті, червоні, оранжеві кольори орхідей роду Ванда. Для цих рослин характерною є моноподіальна будова. Батьківщина орхідей Ванда - Індія, територія від Шрі Ланки до Нової Гвінеї, а також тропічна Австралія.

Орхідея Ванда:

Орхідея-цимбідіум: