Троянди сорту Фієста (Fiesta)

Троянди сорту Фієста (Fiesta) відносяться до класу чайно-гібридних троянд і відрізняється від більшості представниць свого сімейства невластивим ніякій іншій квітці забарвленням пелюсток.

Стебла троянд Фієста пружні і досить довгі - вони можуть досягати 120-170 сантиметрів у довжину, вкриті рясним щільним зеленим листям і увінчані великими бутонами з характерним для цього сорту забарвленням. Пелюстки троянди Фієста жовті, кольору топленого молока або слонової кістки і покриті плямами і тонкими смужками рожевого або навіть червоного кольору.

Зливаючись в єдиному ансамблі, соковитий жовтий колір з рожевими мітками ніби натякає на життєрадісність і динаміку сучасного життя, коли просто необхідно радіти кожному дню і отримувати з нього тільки найкраще, отримуючи при цьому задоволення. Неповторний візерунок на пелюстках троянди Фієста нагадує солодкі карамельні льодяники. Дивлячись на букет з таких троянд, мимоволі пригадується дитинство і той безтурботний період часу, коли не потрібно було нікуди поспішати, а під подушкою в свято завжди з'являлася красива і така солодка цукерка.

Дарувати незвичайні троянди Фієста прийнято життєрадісним і впевненим у собі молодим дівчатам, які відчувають себе «на гребені хвилі», радіють кожному променю сонця і йдуть по життю з посмішкою. Презентувавши троянду Фієста - одну або в букеті - ви «ризикуєте» завоювати прихильність дами свого серця, якій вирішили зізнатися в своїх почуттях. Ця розкішна квітка не тільки підкреслить ваше ніжне ставлення, а й створить незвичайний і легкий настрій молодості і краси.