Троянда сорту флешбек (Flashback)

Троянда сорту флешбек (Flashback) являє собою кущову троянду надзвичайної краси, пелюстки якої не залишать нікого байдужим.

Акуратної келихоподібної форми бутони троянди флешбек розпускаються, утворюючи пишне суцвіття діаметром 10-11 сантиметрів.

Недарма цей сорт троянд отримав таку назву, оскільки «flashback» в буквальному перекладі з англійської мови означає погляд у минуле, різкий перехід назад. Це досить красномовний опис для квітки надзвичайної краси. Якщо придивитися уважно до бутона троянди флешбек, то ви можете побачити, як плавно переходять кольори один в іншій - від пелюсток ближче до краю ніби на очах ніжно-молочний колір змінюється яскраво-рожевим. І дійсно, складається таке враження, що квітка не розпускається, а навпаки - згортається, але при цьому вона стає тільки красивішою та витонченішою.

Ніжна і елегантна двоколірна троянда флешбек на недовгому міцному стеблі (до 70 сантиметрів) в оточенні соковитого насиченого зеленого листя сама по собі дуже красива. Безсумнівно, шикарно виглядають також букети, складені на основі цього сорту троянд.

Такий подарунок стане відмінною прикрасою для витонченої натури, що відрізняється скромністю і витонченим смаком. Забарвлення троянди флешбек робить її незвичайною і в той же час універсальною: якщо рожевий - це колір любові і щирості, то крем-брюле, такий, як пелюстки цієї милої квітки, символізує щирість, чистоту й довірче відношення, а також прихильність, яку відчуває людина, що приносить такі квіти в подарунок.

Як флористична композиція, букети або корзини з трояндою флешбек відмінно впишуться в будь-який декор приміщення, яскраво підкреслять урочистість заходу, атмосферу свята і створять легкий і невимушений настрій радості!