Троянда сорту Форевер янг (Forever Young)

Троянда сорту Форевер янг (Forever Young) має соковиті бутони троянд традиційного червоного кольору.

У середньому суцвіття троянди Форевер янг розпускаються до діаметра 5-6 сантиметрів, але можна зустріти також і більші бутони, які досягають у діаметрі 7 сантиметрів.

Троянду сорти Форевер янг можна сміливо віднести до троянд елітної категорії, оскільки пишні бутони гарної форми з елегантно закрученими пелюстками, а також їх надзвичайно глибокий колір, говорять самі за себе. У довжину стебло троянди Форевер янг складає в цілому 80 сантиметрів.

Не варто дивуватися тому, що троянди сорту Форевер янг стоять на одній планці з найдорожчими квітами, адже це троянди класу люкс, а за гідну якість не варто шкодувати ніяких грошей.

Свою назву «Форевер янг» троянда отримала за її життєрадісний вигляд і надзвичайну стійкість. Ця троянда є воістину вічно молодою - у вазі вона простоїть досить довго, і залишиться такою ж, якою ви запам'ятали її при першій зустрічі.

Подарувавши лише одну троянду сорту Форевер янг, ви можете показати себе з самої галантної сторони. Букет з трьох і більше таких троянд допоможе вам відкритися як надзвичайно щедрій і відкритій людині, яка не соромиться своїх почуттів і готова зізнатися в найщиріших намірах.

Подарувавши троянду Форевер янг, будьте готові до того, щ ви створите саме незабутнє враження!