Троянда сорту Хот чоколед (Hot chocolate)

Троянда сорту Хот чоколед (Hot chocolate) недарма називається саме так. В основі назви цеї чудової троянди лежить незвичайне зафарбування її пелюсток, які подібні ароматному, розлитому по чашках гарячому шоколаду.

Ця незвичайна троянда тільки набирає популярність у нас на батьківщині. Насправді вона надзвичайно популярна в Австралії, а також у Новій Зеландії.

Інтерес до троянди Хот чоколед полягає в тому, що її пелюстки, з яких складається міцний бутон, пофарбовані в оранжево-коричневий колір. Білі потоки на пелюстках троянди Хот чоколед створюють враження, ніби хтось необережною рукою пролив на них молоко. На деяких пелюстках є акуратненька окантовка кольору топленого молока.

Якщо побачити таку троянду, недосвідченому глядачеві може здатися ніби бутони Хот чоколед володіють неправильною формою, оскільки незвичайний колір додає їй характерну асиметричність. При найближчому ж розгляді розкривається вся краса цієї своєрідної квітки.

Коли бутон троянди Хот чоколед розпускається, ви можете помітити, як пелюстки її набувають все більш м'якого відтінку, змінюючи рожевий колір на карамельний шоколад. Цим-то даний сорт троянд і привертає до себе незвичайний інтерес.
Варто зазначити, що така троянда стане прекрасним подарунком дійсних цінителів, яких просто не може не зацікавити ця незвичайна троянда з такою солодкою назвою Хот чоколед. Її хвилясті пелюстки, що виділяють ніжний пряний аромат схвилюють і не залишать байдужою жодну дівчину!