Хризантема Зембла Zembla

Сорт хризантем під назвою Зембла (Zembla) являє собою квіти, які ростуть як кущем, так і тільки з однією квіткою на стеблі.

Забарвлення хризантеми Зембла може бути різноманітним - зустрічаються квіти білі, жовті, рожеві, кремові, помаранчеві, які, як правило, мають злегка зеленуваті пелюстки в центрі суцвіття.

Суцвіття хризантем сорту Зембла представляють собою кошики, досить великі за розмірами, і можуть досягати від 5 до 7 сантиметрів у діаметрі, вага їх становить мінімум 80 грамів.

Як правило, найчастіше зараз поставляються хризантеми Зембла з трьома розкритими квітками на гілці, довжина якої може бути від 70 сантиметрів.

Хризантеми Зембла зазвичай починають зацвітати восени. Ці квіти мають пружні і вельми міцні стебла, тому такі хризантеми зручні в транспортуванні, а також дуже стійкі - у вазі квітка розкриється ще більше і буде радувати око майже три тижні.

Завдяки своїй витривалості і витонченості, хризантема Зембла є універсальною прикрасою і подарунком як для пишних урочистостей, так і для затишної романтичної атмосфери.